Etykietowanie opakowań

Etykietowanie opakowań i rozmaitych produktów to bardzo ważny proces, dlatego realizujemy go profesjonalnie i z należytą precyzją. Informacje umieszczone na etykietach są istotne z punktu widzenia konsumentów. Pozwalają na dokonanie właściwego wyboru. Etykietujemy nie tylko opakowania spożywcze, ale też kosmetyki i suplementy diety. Nasza praca jest przydatna w wielu gałęziach przemysłu, ale również w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i sporcie. 

Etykietowanie – kompleksowa i zgodna z oczekiwaniami klientów usługa

Etykietowanie przebiega u nas ekspresowo. Oferujemy kompleksową usługę, w stu procentach zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. W jej skład wchodzi m.in. nabijanie laserowe:

  • dat ważności,
  • smaków,
  • numerów partii.

Wszystko jest realizowane przy pomocy specjalistycznych i nowoczesnych maszyn. To gwarancja pożądanego sukcesu. Nad całym procesem czuwają wykwalifikowani fachowcy, dzięki którym etykietowanie przebiega bez żadnych przykrych niespodzianek. Nasze działania są skierowane do klientów prywatnych, dużych przedsiębiorstw oraz instytucji o charakterze publicznym. Wszelkie szczegóły dogadujemy na bieżąco. 

Etykietowanie – czytelność i wysoka jakość 

Wykonując etykietowanie dbamy o to, aby znakowanie pojawiające się na opakowaniach i produktach były w stu procentach czytelne, a jakość nadruku stała na najwyższym z możliwych poziomów. Dzięki temu nikt nie zostanie wprowadzony w błąd i każdy będzie w stanie odnaleźć wartościowe dla siebie informacje.

Jesteśmy w stanie nanosić etykiety nie tylko na opakowania o dużych rozmiarach, ale też na te zdecydowanie mniejsze. Jesteśmy pod tym kątem elastyczni. Działamy według wskazówek otrzymanych od klientów. Oznaczenia są trwałe i nie ulegają ścieraniu. W ten sposób pozostaną na swoim miejscu przez bardzo długi czas. Wskazane przez inwestorów informacje są doskonale widoczne i nie sposób ich nie zauważyć. Od tej pory konsumenci nie będą mieć żadnych trudności z doborem właściwych produktów spożywczych i kosmetycznych oraz suplementów diety.

Przewiń do góry